Yaşam

TRT’den yeni dizi: Kül Masalı’nın yayın tarihi belli oldu

Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı “Kül Masalı” dizisi 15 Şubat Perşembe günü izleyiciyle buluşacak. Yapımcılığını Cemil Cengiz’in üstlendiği dizide Gökhan Alkan, “Arat Giraylı”, Sevda Erginci “Özge” karakterlerini canlandırıyor. ve Başak Gümülcinelioğlu “Jale”.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği dizinin senaryosunu Irmak Aytamay, senaryosunu ise Sulan Aras Fazilet ve Filiz Küçük Yücel yazıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi isimler yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU

Türkiye’nin en zengin ve en önemli ailelerinden biri olan Giraylı ailesinin varisi Arat Giraylı (Gökhan Alkan), fakir ve mütevazı bir aileden gelen Özge (Sevda Erginci) ile tanışır, ilk görüşte aşık olurlar ve evli. Özge yaklaşık 6 yıldır bir restoranda aşçı olarak çalışıyor. Özge, Arat’ın ailesinin gelin olarak yaşadığı konağa girdiğinde bir anda onu bir aşk hikayesinden entrikalarla dolu bir dünyaya sürükler. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye’nin (Gizem Güneş) zenginlik hırsı ve Arat’ın şüpheli bir şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) gölgesi Özge’nin şiddet içeren yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

(HABER MERKEZİ)

bucakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu