Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: “Bu seçimi alacağız”

YETERLİ Parti Genel Lideri Akşener: “Bu seçimi alacağız”

” Millet İttifakı’na ve 6’lı masaya devam ama Cumhur İttifakı masası ve davetlerine kapalıyız”

İZMİR – DÜZGÜN Parti Genel Lideri Meral Akşener, “Bu seçimi alacağız. 13. cumhurbaşkanı, 6’lı masanın göstereceği aday olacak. Bizim görevimiz sandığı korumak, sizin de göreviniz sandığa gidip oy vermenizdir” dedi. Akşener, “Millet İttifakı’na ve 6’lı masaya devam ama Cumhur İttifakı masası ve davetlerine kapalıyız” diye konuştu.

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Ege Sanayicileri ve İşinsanları Derneği tarafından İzmir’de düzenlenen ESİAD Ekonomik Vizyon Buluşmaları’nda konuştu. Önümüzdeki seçimler için “Bu seçimleri alacağız” diyen Akşener, şunları söyledi: “Karşınızda bulunan bu kişi ‘Faili meçhulcü’, ‘PKK’lı’, ‘FETÖ’cü oldu. Bir gün dayanamadım ‘Karar verin ben ne neyim?’ dedim. Bu, partililerimize atılan en ağır iftira. Bugüne dek yapılan iftira ve hakaretlerin bini bir para. Biz kumar masadına oturmayız. Bu ucube sistem değişmedikçe sizlerin rahat etmesi, gençlerimizi adım atması mümkün değil. Umudun yeşermesi için demokrasi lazım” diye konuştu. Akşener ayrıyeten Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın telaffuzlarına karşı da “Millet İttifakı’na ve 6’lı masaya devam ama Cumhur İttifakı masası ve davetlerine kapalıyız” diye konuştu.

“İYİ Parti, bu ülkenin kilit taşı”

İYİ Parti’nin bu ülkenin kilit taşı olduğuna inandığını söyleyen Akşener, “Bu yüzden GÜZEL Parti’nin üzerine bu kadar gidiliyor. Bu yüzden İYİ Parti sürekli olarak Cumhurbaşkanı başta olmak üzere Cumhur İttifakı’nın mensupları tarafından daima dürtülüyor ve vakit zaman bizi inciten, hakarete varan tanımlarla de karşılaşıyoruz lakin gelinen noktada Allah çok büyük; GÜZEL Parti’nin denklemin içinde bulunmadığı hiçbir bileşen bir şey yapamıyor. Ortada bir onun için yerli ve ulusal olarak ilan ediliyoruz. Biz şımarmadan, milletimizi velinimet sayarak kutuplaştırmadan siyaset yapıyoruz. Bunu da hiç değiştirmeyeceğiz” kelamlarına yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu