Haber

Altılı Masa’nın web sitesi açıldı

CHP, YETERLİ Parti, Demokrat Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi’nin oluşturduğu Altılı Masa’nın çalışmalarını kamuoyuyla paylaşacağı web sitesi yayına başladı.

Altılı Masa’dan haberlerin ve duyuruların yayımlanacağı www.altilimasa.biz sitesinde ‘Liderler Buluşması’, ‘Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem’, ‘Komisyonlar’ gibi başlıklar yer aldı. ‘Komisyonlar’ başlığının altında ise, altı partiden oluşan çalışma komisyonları ve üyelerine ilişkin bilgilerin yanı sıra çalışma ve raporları da paylaşıldı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın mesken sahipliğinde bugün toplanan Altılı Masa’nın, toplantı sonrası yayımladığı ortak açıklamada “Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem ve Anayasa çalışmasının milletimize daha etkili bir biçimde sunulması için ülke genelinde ortak programlar tertiplenmesi kararını aldık. Türkiye’nin yarınlarının inşası için yapılan çalışmalar kamuoyu tarafından www.altilimasa.biz isimli web sitesinden takip edilebilir” sözleri yer almıştı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu